Laatste nieuws
3 Superloten verkocht door Mikay, Kristiano en Coen
Goede resultaten in Markelo
Podiumplaatsen in Emmen
Eerste superlot naar Timeking
Ed Woolderink gehuldigd met het gouden speld van Judo Bond Oost-Nederland
Zilver voor Carmen Dijkstra in Sarajevo
Feestje bij Jan Steen
Geesteren onthaalt warm vele judoka’s
Rabobank Clubsupport
Fijne vakantie
JBN Kidsclub
Judogroepen
Locatie Tubbergen
In de gymzaal van 't St. Canisiuscollege, Beatrixstraat
Groep
|
Dag
|
Tijd
|
Leraar
|
Groepstype
|
5 t/m 8 jaar
|
Donderdag
|
18.00 - 19.00 uur
|
Remco Timmers
|
Reguliere groep
|
9 jaar en ouder
|
Donderdag
|
19.00 - 20.00 uur
|
Remco Timmers
|
Reguliere groep
|
Locatie Geesteren
In de gymzaal achter de basisschool, Kampboerlaan
Groep | Dag | Tijd | Leraar | Groepstype |
5 jaar en ouder | Vrijdag | 18.00 - 19.00 uur
|
Remco Timmers en Isa den Ottolander | Reguliere training |
Locatie Wijhe
Sportcentrum Leef, Handelsweg 14
Groep | Dag | Tijd | Leraar | Groepstype |
4 t/m 7 jaar | Woensdag | 16.00 - 17.00 uur | Renate van der Steege en Marijn Siebert | Reguliere training |
7 t/m 10 jaar | Woensdag | 17.00 - 18.00 uur | Renate van der Steege en Marijn Siebert
|
Reguliere training |
11 jaar en ouder | Woensdag | 18.00 - 19.00 uur | Renate van der Steege en Marijn Siebert
|
Reguliere training |
4 t/m 7 jaar
|
Vrijdag | 17.00 - 18.00 uur
|
Renate van der Steege en Marijn Siebert
|
Reguliere training
|
8 t/m 10 jaar
|
Vrijdag | 18.00 - 19.00 uur
|
Renate van der Steege en Marijn Siebert
|
Reguliere training
|
11 t/m 12 jaar | Vrijdag | 19.00 - 20.00 uur | Renate van der Steege en Marijn Siebert
|
Reguliere training |
12 jaar en ouder | Vrijdag | 20.00 - 21.00 uur | Renate van der Steege en Marijn Siebert | Reguliere training
|
Locatie Dojo
Stins 2 te Almelo
Groep | Dag | Tijd | Leraar | Groepstype |
5 t/m 11 jaar | Maandag | 18.00 - 19.00 uur
|
Mustafa Faqiri | Reguliere training |
12 jaar en ouder | Maandag | 19.00 - 20.00 uur
|
Mustafa Faqiri
|
Reguliere training
|
-18 jaar en volwassenen | Maandag | 20.00 - 21.30 uur
|
Joep Ritzen en Henk Gerritsen | Zwarte band training |
5 t/m 12 jaar
|
Dinsdag | 18.00 - 19.00 uur | Roy Wesselink en Gijs Harbers | Reguliere training |
-15, -18 en +18 jaar
|
Dinsdag
|
19.00 - 20.00 uur
|
Roy Wesselink | Krachttraining
|
Op uitnodiging | Woensdag | 18.00 - 19.30 uur | Mustafa Faqiri | Wedstrijdtraining
|
5 t/m 11 jaar | Vrijdag | 18.00 - 19.00 uur | Mustafa Faqiri | Reguliere training |
3 en 4 jarigen | Zaterdag | 09.30 - 10.15 uur | Henrik Denker, Joep Ritzen en Remco Timmers | Kleuter / Tuimeljudo |
5 en 6 jarigen | Zaterdag | 10.30 - 11.30 uur | Henrik Denker, Joep Ritzen en Remco Timmers | Kleuter / Tuimeljudo |
7 t/m 11 jaar | Zondag | 09.30 - 11.00 uur | Joep Ritzen | Reguliere training |
12 jaar en ouder | Zondag | 11.00 - 12.30 uur | Joep Ritzen | Wedstrijdtraining |
Locatie Kamperfoe
Kamperfoeliestraat te Almelo
Groep | Dag | Tijd | Leraar | Groepstype |
5 t/m 9 jaar | Woensdag | 17.45 - 18.45 uur | Boaz Vollering en Dennis Dijkstra | Reguliere training |
10 jaar en ouder | Woensdag | 18.45 - 19.45 uur | Boaz Vollering en Dennis Dijkstra | Reguliere training |